Club Patí Barcelona

IV Invernal 2015 (Motorland) – Galeria de Fotos

IV Invernal 2015 (Motorland) – Galeria de Fotos

La Invernal és la primera cita de patinatge de l’any. És pretemporada i tothom hi va a mig gas, amb ganes de començar bé l’any. Durant quatre hores de fred implacable, el passat diumenge 18 de gener el circuit de Motorland es va omplir de patinadors i patinadores d’arreu d’Espanya. El nostre Club Patí hi va portar tres equips duo i una patinadora solo, que es van endur una plata i dos bronzes, respectivament.Per conèixer els nostres resultats, pots consultar el nostre palmarès.

Aquí teniu les fotografies que va fer la nostra corresponsal Imma a tothom que va poguer. En Cesc és el responsable de la resta de fotografies i els retocs digitals.

Visita l’àlbum complet de fotografies

més fotografies

Translate »