Club Patí Barcelona

Palmarès

Palmarès 2017

1 Marathon Rollers Paris

Participants del Club (General @temps): M. A. Palomo (1267 @02h08m).

Ultraroller (Castelló)

100k

Finishers (General @temps): Eusebio Gómez (23 @3h30min); Elias Ferreres (24 @3h:34min); Jaume García (30 @3h40min); Mateu Capell (32 @3h 46min); Jose Buyo (retirat).

42k

3r classificat general F – Noelia Martínez (13/3 @1h:14m)

1r classificat M30 F – Noelia Martínez

2n classificat M50 F – Carmen Rollan (2/108 1h@47)

3r classificat general Pop. F – Núria Yago (3/56 @1h:27m)

Altres participants del club (General/categoria @temps): Oriol Rovira (18/6 @1h:18m); Edgar Santamaría (48/8 @1h:26m); Juan A. Bretones (51/12 @1h:26m); Luis A. Mejía (83/20 @1h:38m); Agustín Sanchez (85/21 @1h:39m); Cindy Angel (94/10 @1h:40m); Imma Borrell (102/12 @1h:44m); Javier Domene (110/20 @1h:48m); Sol Amaro (139/18 @2h:01m); Marta Orpi (146/21 @2h09m); Javier Hernando (150/52 @2h:12m); Paqui Calabria (retirat/28); Sergi Muñoz (lesionat/21).

17k

Participants del club (General/categoria @temps): Marcel Alissa (74/25 @54m:39s); Maria Vidal (75/26 @54m:39s).

Marató de Berlin

Participants del Club (General/Categoria @temps): Jaume Garcia (21/79 @1h:14m); Vicent Torres (41/175 @1h:18m); Mateu Capell (66/300 @1h:21m); Jose A. Campos (165/478 @1h:25m); Nuri Yago (37/133 @1h:28m); Imma Borrell (44/185 @1h31m); Elena Serrano (52/208 @1h:33m); Paqui Calabria (76/278 @1h37m); Cindy Angel (91/330 @1h40m); Jose A. Fernandez (323/2040 @1h:53m); F. Javier Hernando (687/2043 @1h54m); Xavi Olmos (586/2064 @1h:54m);

Pamplona Puente de la Reina

1r classificat M30 F – Noelia Martínez (@1h:21m)

Altres participants del Club (General): Eusebio Gomez (86 @1h:22m); Jaume Garcia (109 @1h:26m); Oriol Rovira (127 @1h:28m); Jacopo M. Bison (238 @1h:44m); Edgar Santamaría (196 @1h:38m)

6h de Paris

5è classificat DUO: Noelia Martínez i Eduardo Zamora.

6è classificat DUO: Oriol Rovira i Rómulo Jiménez

 

24h Rollertour (Calafat)

2n classificat (3r de la general) Equips 8 Masculí. Catacrockers: Noelia Martínez, Carles Bial, Jose Buyo, Rómulo Jiménez, Oriol Rovira, Jaume Garcia i Sergi Muñoz.

2n classificat (16e de la general) Equips 8 Mixte. The Chicken Pepis: Javier Hernando, Marta Orpí, Marseil Alissa, Edgar Santamaría, Maria Vidal, Carmen Rollan, Nuri Yago i Imma Borrell.

London Inline Marathon

1r classificat Màster F – Imma Borrell (25/1 @53m11s)

Altres participants del Club (General/Categoria @temps): Rómulo Jiménez (19/10 @1h30m)

XXVI Cursa del Raval

1r classificat Absoluta F – Noelia Martínez

1r classificat Absoluta F Popular – Núria Yago

2n classificat Benjamí Popular – Maria José Castaño

IV Maratón Internacional Patinaje Madrid

Campionat d’Espanya

2n classificat M30F – Noelia Martínez (@1h15m)

2n classificat M60M – Elias Ferreres (@1h27m)

Trofeu Marató de Madrid 42k

3r classificat Absoluta F – Noelia Martínez (@1h15m)

Altres participants del Club: Carles Bial (58 @1h15m); Eusebio Gomez (62 @1h15m); Oriol Rovira (113 @1h27s); Elias Ferreres (114 @1h27s); Jose M. Buyo (116 @1h28m); Jaume Garcia (119 @1h28m); Mateu Capell (125 @1h29m); Edgar Santamaria (150 @1h33m); Iacopo M. Bison (retirat); Javi Hernando (lesionat).

Trofeu Marató de Madrid 21k

Participants del Club: Rómulo Jiménez (22 @48m:32s); Luis A. Mejía (27 @49:46); Agustin Sanchez (30 @39m:44s); Imma Borrell (66 @57m:26s); Miguel A. Palomo (143 @1h06m); Carmen Rollan (150 @1h08m).

20k Patines de la Rioja

113 classificat general – M.A. Palomo (@48:31)

Maratón Catamarca Sobre Ruedas (15km – Argentina)

4rt classificat General masc. – Edgar Santamaria

Martin Fiz (Vitoria)

42k

Participants del Club: Jose Buyo (76 @1h24m); Juan A. Bretones (84 @1h27m).

10k

2n classificat absolut fem.: Carmen Rollan (5 @28m:59s)

Mulla’t i Corre (Montmeló)

1r classificat GENERAL masc. Eusebio Gomez

3r classificat GENERAL masc. Jose Buyo

Altres participants del Club: Marta Orpi, Rómulo Jiménez, Imma Borrell, Elena Serrano, Carmen Rollan, Javi Hernando, Edgar Santamaria, Javi Domene, Mateu Capell.

Cursa dels Mistos (Barcelona)

21K – Federat

1r classificat SENF-F Noelia Martínez (16 @44m:07s)

3r classificat SENM-F Sergi Muñoz (21 @45m:39s)

1r classificat M40M-F Carles Bial (51 @59m:01s)

1r classificat M50M-F Eusebio Gomez (8 @41m:29s)

2n classificat M50M-F Elias Ferreres (20 @45m:35s)

3r classificat M50M-F Jose M. Buyo (25 @46m:25s)

1r classificat M50F-F Gloria Mongay (51 @59m:01s)

Altres participants del Club: Rómulo Jiménez (23/4 @45m:24s); Jaume Garcia (27/5 @46m:27s); Javi Domene (66/8 @01h:04m); Antonello d’Amato (41/4 @53m:50s); Luis A. Mejia (34/5 @48m:35s); Juan A. Bretones (35/6 @50m:09s); Joan Coll (retirat).

21K – Popular

1r classificat SENF-P Nuria Yago (57 @1h:00m:37s)

1r classificat M50M-P Josep De Gea (39 @53m:11s)

Altres participants del Club: Cesc Van Campen (50/4 @58m:32s); Marta Orpi (75/6 @01h:08m).

10K

1r classificat GENERAL-Masc. Edgar Santamaria (@23m:25s)

1r classificat GENERAL-Fem. Sheila Juan Franco (@23m:43s)

2n classificat M40F Marcelle Alissa (29 @32m:44s)

2n classificat M50M Javier Hernando(35 @34m:19s)

2n classificat M50F Rosa Costa (41 @35m:26s)

Altres participants del Club: Bego Diaz (49/5 @38m:15s); Chantal Sumell (48/10 @37m:28s); Adriana Pacheco (65/10 @46m:44s)

Roller Maraton Internacional Marina d’Or (Oropesa)

42k

1r classificat M30 Noelia Martínez (83/1 @1h:22m)

1r classificat M60 Elias Ferreres(90/1 @1h22m)

Altres participants del Club: Eusebio Gómez (51/4 @1h17m); Antonello d’Amato (77/9 @1h22m);Jaume Garcia (80/16 @1h22m); Mateu Capell (97/15 @1h23);  Oriol Rovira (98/16 @1h23); Jose Buyo (100/10 @1h23m); Edgar Santamaría (116/14 @1h27m); Juan A. Bretones(127/20 @1h32m); Jacopo M. Bison (146/27 @1h36m); Paqui Calabria (183/9 @1h47m); Miquel A. Mateu (180/42 @1h47m); Marta Orpi (198/15 @2h07m); Javier Hernando (201/51 @2h09m); Joan Coll (retirat).

19k (general/categoria @temps)

1r classificat Màster Rómulo Jiménez (7/1 @39:27)

3r classificat POP-F Imma Borrell (42/3 @45:16)

Altres participants del club:  Cesc Van Campen (25/14 @43:35); Josep de Gea (31/19 @45:50); M.A. Palomo (33/21 @46:52); Chantal Sumell (35/30 @59:01).

10K

3r classificat POP-F Marcelle Alissa (@21:30)

10k de Cambrils


1r classificat sènior F Nuri Yago
2n classificat M40 F Imma Borrell
3r classificat M40 F Elena Serrano
2n classificat M40 M Romulo Jimenez
1r classificat M60 M Elias Maravillas
2n classificat M60 M Miguel Angel Palomo

Altres participants del Club: Edgar Santamaría, Xantal Sumell, Cesc Van CAmpen, Luis A. Mejía, Jose A. Bretones, Sheila Juan Franco.

Campionat de Catalunya circuit (Reus)

10.000m puntuació

1r classificat M30 F Noelia Martínez

1r Classificat M60 M Elias Ferreres

1r Classificat M50 M Eusebio Gómez

3r Classificat M50 M Josep M. Buyó

1r Classificat M40 M Carles Bial

2n Classificat M30 M Sergi Muñoz

Altres Participants del Club: Oriol Rovira, Rómulo Jiménez, Joan Coll, Juan A. Bretones,  Antonello d’Amato, Javier Domene.

5.000m línia

1r classificat M30 F Noelia Martínez

1r Classificat M60 M Elias Ferreres

1r Classificat M50 M Eusebio Gómez

3r Classificat M50 M Josep M. Buyó

1r Classificat M40 M Carles Bial

2n Classificat M30 M Sergi Muñoz

3r Classificat M30 M Oriol Rovira

Altres Participants del Club: Rómulo Jiménez, Joan Coll, Juan A. Bretones, Antonello d’Amato, Javier Domene.

Jocs Escolars Delta Prat

1r classificat Màster absoluta F – Noelia Martínez

1r classificat Promoció E F- Nuri Yago

3r classificat Promoció E M – Edgar Santamaría

Altres participants del Club: Jose Buyo, Juan A. Bretones, Marcelle Alissa, Rómulo Jiménez i Elias Ferreres.

Mitja Marató de Múrcia

3r classificat M40 F – Imma Borrell (101/3 @59:38)

1r classificat M60 M – M. A. Palomo (102/1 @59:38)

Altres participants del Club (General/categoria @temps): Rómulo Jiménez (43/16 @49:27), Edgar Santamaría (49/18 @49:48) i Josep de Gea (56/6 @51:34).

La Invernal

lainvernal17116
3r classificat SOLO absolut – Joan Coll
3r classificat DUO absolut – Rómulo Jiménez i Jaume García
Altres participants del Club: Elias Ferreres, Luis A. Mejía, Cesc Van Campen i Jose A. Campos (QUATRE), Sergi Muñoz i Eduardo Zamora (DUO), Jose Buyo (SOLO), Mateu Capell (SOLO) i Juan A. Bretones (SOLO).

Palmarès 2016

Trofeu Solidari Delta Prat

1r classificat Màster F – Noelia Martínez

3r classificat Màster M – Eusebio Gómez

4rt classificat Promoció E – Edgar D. Pablo

5e classificat Promoció E – Marcelle Alissa

Altres participants del Club: Rómulo Jiménez, Ester Azañón, David Esteve.

Lliga catalana (El Prat – Tarragona – Torredembarra)

1r classificat Màster F – Noelia Martínez

4rt classificat Màster M – Rómulo Jiménez

I Ultrarroller (Castelló)

watermark94

100k

General/categoria @temps: Mateu Capell (31/28 @3h24m); Oriol Rovira (32/29 @3h24m); Elias Ferreres (33/30 @3h24m); Joan Coll (34/31 @3h24m).

42k

General/categoria @temps: Rómulo Jiménez (68/11 @1h25m); Luis A. Mejía (76/12 @1h25m); Cesc Van Campen (90/11 @1h30m); Edgar Santamaría (94/23 @1h31m); Jose A. Campos (99/27 @1h32m); Josep de Gea (100/4 @1h32m); Imma Borrell (138/8 @1h44m); Carme Juncosa (152/11 @1h58m); Marta Orpi (159/15 @2h03m); Elena Serrano (retirada 26km @1h10m).

17k

General/categoria @temps: Agustín Sánchez (15/4 @35m20s); Miguel A. Palomo (29/12 @39m17s); Chantal Sumell (57/13 @46m58s); Marcelle Alissa (65/17 @50m29s); Xavier Olmos (66/31 @50m53s)

Campeonato de España Maratón

img_4084

3r classificat M50 M. Eusebio Gómez (86 @1h20m).

General/categoria @temps: Josep De Gea (162/49 @1h33m).

Berlin Marathon

berlin139

General @temps: Elias Ferreres (147 @1h17m); Oriol Rovira (149 @1h17m); Joan Coll (150 @1h17m); Mateu Capell (199 @1h17m); Laura Alonso (977 @2h05m); Bego Diaz-Aguado (978 @2h05m); Adriana Pacheco (981 @2h05m); M.A. Palomo (1034 @1h33m); Eduardo Guilera (2194 @1h54m); Enrique Borras (2224 @1h55m); Javi Hernando (2381 @2h00m); Jim Juncosa (retirat).

Maratón Puente de la Reina

p2p39

1r classificat M60 M. Elias Ferreres (131 @1h 30m)

1r classificat M50 F Glòria Mongay (303 @1h 54m)

Altres participants del club a la 42K – General @temps: Sergi Muñoz (83 @1h22m); Eusebio Gómez (95 @1h 23m); Joan Coll (132 @1h 30m); Oriol Rovira (133 @1h 30m); Rómulo Jiménez (156 @1h 33m); Luis Alfonso Mejía (163 @1h 35m); Josep A. De Gea (236 @1h 45m); Edgar Santamaría (279 @1h 51m); Jose A. Campos (288 @1h 52m); Cesc Van Campen (297 @1h 53m).

I Trofeu Manuel Lahosa (Lliçà d’Amunt)

img_3839

1r classificat màster F – Noelia Martínez

1r classificat màster F popular – Marcelle Alissa

Altres participants del Club: Javier Domene.

VII 24h Rollertour (Calafat)

13840500_10154343140213899_1667173331_o

1r classificat (8 de la general) Equips 8 Mixte. The Pepis: Javier Hernando, Marta Orpí, Carme Juncosa, Marseil Alissa, Noelia Martínez, Edgar Santamaría, Joan Coll i Mateu Capell.

Cursa del Raval

Imatge59

Cursa popular

1r. Classificat absoluta masc. Danail Podorov

3r. Classificat absoluta masc. Jose Antonio Campos

Altres participants del Club: Marseil Alissa, Noelia Martínez, Enric Martínez, Cesc Van Campen, Rómulo Jiménez, Josep de Gea, Edgar Santamaría, Siro Jover, Miguel Angel Palomo, Oriol Rovira i Elias Ferreres.

24h Le Mans

13631508_10208668324559479_6341710684481632993_n
General/categoria:
51/17 Equip 10 Mixte. Barcelona Club Patí – ONE: Victoria López, Jaume García, Javier Domene, Elena Serrano, Miguel A. Palomo, Josep De Gea, Cesc Van Campen, Jose M. Buyo, Noelia Martínez, Sergi Muñoz.
52/18 Equip 10 Mixte. Barcelona Club Patí – ENO: Mateu Capell, Vicent Torre, Jose A. Campos, Imma Borrell, Luis A. Mejía, Agustín Sánchez, Rómulo Jiménez, Alfredo Arbeloa, Eusebio Gómez, Joan Coll.

III Maratón Internacional de Patinaje de Madrid

42K General @temps: Joan Coll (59 @1h27m); Oriol Rovira (69 @1h28m); Elias Ferreres (74 @1h28m); Rómulo Jiménez (81 @1h32m); Josep De Gea (135 @1h44m); Javier Domene (147 @1h47m); Cesc Van Campen (retirat); Imma Borrell (retirada).

24k General @temps: Elena Serrano (222 @1h29m)

Campionat Mundial Màster (Dijon)

13411623_10209410066427760_4303557639985491904_o

Posició per categoria @temps: Antonello d’Amato (28 @1h24m)

Campionat d’Espanya (circuit)
IMG_2678
10.000m puntuació
1r classificat M30 F – Noelia Martínez
1r classificat M60 M – Elias Ferreres
3r classificat M50 M – Eusebio Gómez

5.000m línia
1r classificat M30 F – Noelia Martínez
1r classificat M60 M – Elias Ferreres
3r classificat M50 M – Eusebio Gómez

Altres particiants del club: Antonello d’Amato.

Mulla’t i Corre

1r Classificat absoluta M Sergi Muñoz
3r Classificat absoluta M Mateu Capell

Altres participants del club (categoria/general): Joan Coll (4/5); Elias Ferreres (6/7); Luis Alfonso Mejía (7/8); Antonello d’Amato (8/11); Javier Domene (10/15); Cesc Van Campen (11/16); Edgar Santamaría (16/22); Ester Azañón (8/30); Siro Jover (22/32); Miguel Angel Palomo (23/33); Alicia Magruno (14/47); Chantal Sumell (21/61); Marta Orpí (23/64); Marcel Alissa (1 volta).

Marató Martin Fiz
Martinfiz
General @temps: Sergi Muñoz (48 @1h39m); Oriol Rovira (49 @1h39m); Joan Coll (50 @1h39m); Antonello d’Amato (52 @1h39m); Luis Alfonso Mejía (58 @1h40m); Elias Ferreres (88 @1h46m); Mateu Capell (103 @1h47m); Cesc Van Campen (131 @1h52m); Josep De Gea (135 @1h53m); Aura Mengual (140 @1h53m)

Campionat de Catalunya Circuit

13105878_10154134224883899_1314059518_o

10.000m puntuació
1r classificat M30 F – Noelia Martínez
2n classificat M40 F- Imma Borrell
1r classificat M30 M – Romulo Jimenez
2n classificat M30 M – Luis Alfonso Mejia
3r classificat M40 M – Enric Martínez
1r classificat M50 M – Antonello D’Amato
2n classificat M50 M – Eusebio Gómez
1r classificat M60 M – Elias Ferreres

5.000m línia
1r classificat M30 F – Noelia Martínez
2n classificat M30 M – Romulo Jimenez
3r classificat M30 M – Mateu Capell
3r classificat M40 M – Enric Martínez
1r classificat  M50 M – Antonello D’Amato
2n classificat M50 M – Eusebio Gómez
1r classificat M60 M – Elias Ferreres

Altres participants del Club: Andreu Retamal (M40), Sergi Muñoz (sènior).

II 30k i 10k de Vila-Real

13076914_1724361634473850_137447529808687477_n

Participants del Club 30K (general/categoria): Rómulo Jiménez (14/13 @1:03:36), Josep De Gea (34/28 @1:08:38), Imma Borrell (47/9 @1:14:21), Elena Serrano (retirat).

I Cursa dels Mistos

mistosequip
21K federat
Categoria General
1r classificat F. Noelia Martínez (5/1 @43:04)
Categoria Sènior
1r classificat F. Victòria López (29/1 @52:25)
1r classificat M. Sergi Muñoz (4/1 @43:03)
2n classificat M. Joan Coll (9/2 @45:54)
3r classificat M. Oriol Rovira (12/3 @47:01)
Categoria M40
3r classificat M. Javier Domene (24:3 @50:58)
Categoria M50
1r classificat M. Antonello d’Amato (8/1 @44:49)
2n classificat M. Eusebio Gómez (11/2 @46:12)
21k popular
Categoria Sènior
3r classificat F. Cristina Muñoz (48/3 @01:03:47)
Categoria M50
1r classificat M. Jose Antonio Campos (23/1 @50:22)
10K
Categoria General
2n classificat F. Ester Azañón (9/2 @28:23)
Categoria Sènior
2n classificat M. Agustín Sánchez (5/2 @25:26)
Categoria M40
3r classificat F. Marseil Alissa (20/3 @35:51)
1r classificat M. Siro Jover (11/02 @30:14)

Altres participants del Club 21k (general/categoria): Rómulo Jiménez (17/5 @47:43), Elias Ferreres (18/4 @47:46), Luis Alfonso Mejía (21/6 @47:59), Cesc Van Campen (30/4 @52:28), Josep De Gea (32/6 @53:20), Josep Maria Guiu (35/7 @55:41), Núria Serra (50/4 @01:07:44), Eduardo Guilera (57/8 @01:11:55), Enrique Borras (60/9 @01:16:07), Begoña Díaz (64/4 @01:26:13), Jim Juncosa (65/10 @01:29:03).

Altres participants del Club 10k (general/categoria): Marta Orpí (23/5 @36:17), Pedro D. Navadijo (35/6 @39:50), Paula Méndez (37/14 @41:00), Javier Hernando (retirat).

I Roller Maratón Internacional Marina d’Or

3r classificat M50 – M Eusebio Gómez (71/3 @1h22m)

Altres participants del Club 42k (posició general/categoria @temps): Mateu Capell (93/11 @1h27m); Antonello d’Amato (94/4 @1h27m); Joan Coll (99/23 @1h27m);  Rómulo Jiménez (112/14 @1h30m); Oriol Rovira (116/17 @1h31m); Javier Domene (117/17 @1h31m); Josep De Gea (152/10 @1h38m); Imma Borrell (171/9  @1h48m).

Altres participants del Club 20k (posició general/categoria @temps): M.A. Palomo (39/20 @47:32); Eduardo Guilera (79/31 @57:04); Enrique Borras (retirat).

Altres participants del Club 10k (posició general/categoria @temps): Marseil Alissa (14/5 @22:27).

Trofeo Cesaraugusta

cesaraugusta

Participants del Club: Andreu Retamal (9) i Enric Martínez (10).

10k Cambrils
IMG_2463
1r classificat absolut F Aura Mengual
1r classificat sènior M Luis A. Mejía
1r classificat M50 M Josep De Gea
1r classificat M60 M Elias Ferreres
Altres participants del club: Imma Borrell, Elena Serrano, Rómulo Jiménez, Joan Coll, Javier Domene, Miguel A. Palomo.

Jocs Escolars Delta (el Prat)

Image1

1r classificat màster – F Noelia Martínez

3r classificat promocio E – F Marseil Alissa

Altres participants del club: Joan Coll, Rómulo Jiménez, Javier Domene, Aura Mengual, Elias Ferreres.

IV Invernal de Motorland (Alcañiz)
Sense títol
3r classificat DUO absolut – Joan Coll i Eduardo Z. (Berriro-Ere)
Altres participants del Club: Cesc Van Campen (SOLO), Josep de Gea i Mateu Capell (DUO)

Palmarès 2015

Trofeu Solidari Delta Prat 2015

DSC_4377
1r Classificat Màster – F Noelia Martínez
2n Classificat relleus sènior – F Noelia Martínez (amb Roger Vallverdú/CP Cobra i Omar Forcadell/Nàstic)
2n Classificat Màster – M Elias Ferreres
1r Classificat Promoció E – F Aura Mengual
3rClassificat Promoció E – F Ester A.
2n Classificat Promoció E – M Josep de Gea

Altres participants del Club: Marcel Alissa

Sansilroller 2015

CPB_Sansilroller_nikon_153
Cursa èlit
3r Classificat Absolut – F Noelia Martínez (@36:13)
3r Classificat Sènior – M Sergi Muñoz (@36:12)
2n Classificat Màster – F Glòria Mongay (@40:29)
2n Classificat Màster – M Eusebio Gómez (@36:13)
Altres participants del Club: Joan Coll @36:21; Elias Ferreres @36:27; Rómulo Jiménez @37:00; Luis Alfonso Mejía @38:04; Aura Mengual @40:33; Cesc Van Campen @41:43; M.A. Palomo  @42:57; Javier Domene @47:44

Cursa popular
1a Classificada Sènior – F Cristina Muñoz (@28:36)
2n Classificat Màster – F Marcelle Alissa (30:56)
3r Classificat Màster – M Jordi Blasco (@25:52)
Altres participants del Club: Miquel Àngel Mateu @29:17

Lliga Catalana 2015

1r Classificat Màster-F Noelia Martínez
2n Classificat Màster-M Enric Martínez
3r Classificat Màster-M Javier Domene
5ens classificats generals de lliga de clubs.

Altres participants del Club: Andreu Retamal, Rómulo Jiménez, Elias Ferreres, Luis Alfonso Mejía.
Marató d’Elx – Campionat d’Espanya 2015

Image0015

2n Classificat M60-M – Campionat d’Espanya Elias Ferreres (@1h27m)
3r Classificat M40-F – Trofeu Ciutat d’Elx Imma Borrell (32/4 @1h47m)

Altres participants del Club (posició general/categoria @temps): Eusebio Gómez (33/4 @1h27m); Joan Coll (37/6 @1h27m); Luis Alfonso Mejía (38/10 @1h27); Mateu Capell (43/12 @1h28m); Rómulo Jiménez (59/13 @1h33m); Javier Domene (75/10 @1h37m); Elena Serrano (lesionada).

Marató de Berlín 2015

Berlin Marathon 2015 106

Participants del Club (posició general/categoria @temps): Sergi Muñoz (156/23 @1h17m); Elias Ferreres (467/27 @1h24m); Joan Coll (471/46 @1h24m); Imma Borrell (247/66 @1h36m); Elena Serrano (288/79 @1h38m); Luis A. Mejía (468/84 @1h24m); Mateu Capell (473/86 @1h24m); Agustin Sanchez (481/90 @1h24m); Javier Domene (469/153 @1h24m); Rómulo Jiménez (1077/176 @1h33m); Cesc Van Campen (608/205 @1h26m); Josep De Gea (1061/323 @1h33m).

Maratón Pamplona Puente de la Reina (P2P) 2015

Image0006
3r Classificat Sènior popular masc. Joan Coll (posició 170 @1h:36m)
3r Classificat Màster 60 masc. Elias Ferreres (posició 190 @1h:41m)

VI 24h Rollertour (Calafat)

24h Calafat 2015_738_IMG_8657

1r classificat Equips 4 Mixte. 4Tastics II: Noelia Martínez, Julia López (CDT), Jordi Blasco i Josep de Gea.

1r classificat Equips 4 Masculí. 4Tastics I: Sergi Muñoz, Eusebio Gómez, Elias Ferreres i Javier Domene.

2n classificat Equips 8 Mixte. The Pepis: Mateu Capell, Joan Coll, Alessandro Sbressa, Francesca Pisu, Núria Serra, Ester Azañón, Marcelle Alissa.

1r classificat Equips 2 Femení (12h). Aurimma: Aura Mengual i Imma Borrell.

2n classificat Equips 2 Masculí (12h). RomCesc: Rómulo Jiménez i Cesc Van Campen.

Cursa del Raval

IMG_4576

Federats

2n Classificat absoluta fem. Noelia Martínez

3r Classificat absoluta masc. Sergi Muñoz

Populars

1. Classificat absoluta fem. Cristina Muñoz

1r Classificat absoluta masc. Jordi Blasco

2n Classificat absoluta masc. Josep de Gea

Altres participants del Club: Marseil Alissa, Kike Escorihuela, Miquel Angel Mateu, Antonello d’Amato, Javier Domene, Cesc Van Campen i Elias Ferreres.

Trofeu Memorial José Duran

trofeu J Duran 2015 126

1r Classificat Màster fem. Noelia Martínez

1r Classificat Màster masc. Enric Martínez

3r Classificat Màster popular fem. Marcel Alissa

Marató de València

2n Classificat sènior fem. Cristina Muñoz (59 @2h:54)

2n Classificat sènior masc. Sergi Muñoz (9 @ 1h:23m)

2n Classificat màster 50 masc. Eusebio Gómez (18 @ 1h:28m)

1r Classificat màster 50 masc. (mitja marató) Josep De Gea (15 @54m:12s)

Altres participants del Club: Mateu Capell (17 @1h:28), Javier Domene (40 @1h44m), Núria Serra (53 @1h:58), Miquel Àngel Mateu (56 @2h:00m).

Marató de Madrid

Captura

Participants del Club: Cesc Van Campen (40 @1h:37m), Rómulo Jiménez (71 @1h45m)

Maratón Martin Fiz

11218513_1631076703793144_8927694538168490171_n

Participants: Mateu Capell (59 @1h26m), Elias Ferreres (64 @1h26m), Luis Alfonso Mejía (79 @1h29m), Cesc Van Campen (142 @1h36m).

Campionat de Catalunya circuit

finde-fuckers-26

5.000m línia

1r classificat M30 fem. Noelia Martínez

1r classificat M60 Elias Ferreres

1r classificat M50 Eusebio Gómez

3r classificat M50 masc. Joaquin Blanco

3r classificat M40 masc. Javier Domene

1r classificat M30 masc. Mateu Capell

2n classificat M30 masc. Luis Alfonso Mejía

3r classificat M30 masc. Andreu Retamal

Altres participants: Rómulo Jiménez (4rt M30 masc.), Francesc Van Campen (4rt M40 masc.), E. M. (6e M40 masc. *caiguda)

 

10.000m puntuació

1r classificat M30 fem. Noelia Martínez

1r classificat M60 masc. Elias Ferreres

1r classificat M50 masc. Joaquin Blanco

2n classificat M50 masc. Eusebio Gómez

3r classificat M40 masc. Javier Domene

1r classificat M30 masc. Mateu Capell

2n classificat M30 masc. Rómulo Jiménez

3r classificat M30 masc. Andreu Retamal

Altres participants: Francesc Van Campen (4rt M40 masc.), E. M. (5e M40 masc. *caiguda)

 

Mulla’t i Corre (2 voltes)

Image00002

1r Classificat Absoluta Mateu Capell

2n Classificat Absoluta Luis Alfonso Mejía

2n Classificat sènior femení: Aura Mengual

3r Classificat sènior femení: Laia Subils

Altres participants (absolut/categoria): Elias Ferreres (8/5), Rómulo Jiménez (12/7), Glòria Mongay (13/4), Javier Domene (15/8), Cesc Van Campen (17/10), Josep De Gea (no classificat), Cesar Muñoz (no classificat), Agustín Sánchez (no classificat), Marcel Alissa (abandonat), Elena Serrano (abandonat).

30km Vila-Real

11185829_1057139270982063_287587702_n

Participants (absolut/categoria): Rómulo Jiménez (52/43 @1:14:49), Imma Borrell (53/10 @1:14:53).

Jocs Escolars L’Hospitalet (Les Planes)

11204902_1629620920605389_2367820108551936086_n

1r Classificat categoria júnior-sènior-màster: Joaquín Blanco

10km de Cambrils

11028841_10153135721653899_1728031300_o

3r Classificat general masculí: Sergi Muñoz

2n Classificat general femení: Imma Borrell

1r Classificat màster 50: Josep de Gea

Altres participants: Cesc Van Campen, Luis Alfonso Mejía, Marcel Alissa (abandonat)

Jocs Escolars Delta Prat (El Prat)

Image00756

1r classificat Màster femení – Julia Marqués

2n classificat Promoció màster femení – Cristina Muñoz

3r classificat Màster masculí – Javier Domene

Altres participants: Marcel Alissa, Rómulo Jiménez i Elias Ferreres.

IV Invernal de Motorland (Alcañiz)

1

3r classificat SOLO femení absolut – Julia Marqués

2n classificat DUO absolut – Sergi Muñoz i Eduardo Zamora

3r classificat DUO absolut – Luis Alfonso Mejía i Rómulo Jiménez

Altres participants: Javier Domene i Francesc Van Campen (4rt classificats DUO)

Palmarès 2014

I Sansillroller (Castelldefels)

2

2n classificat Màster masc. Javier Domene (21km @39m:09s) Altres participants del Club: Marcelle Alissa (12km @38m:33s) , Luis A. Mejía (21km @39m:22s)

IV Trofeu Solidari Delta Pra

t DSCF0734

1r classificat promoció absoluta fem. Cristina Muñoz

1r classificat 1.500m màster fem. Julia Marqués

2n classificat 1.500m màster masc. Javier Domene

3r classificat 1.500m màster masc. Mateu Capell

Altres participants del Club: Marcelle Alissa, Pedro D. Navadijo, Josep Mª Guiu i Elias Ferreres.

Ducross Trichallenge (Boadilla del Monte)

20141025_170031

Participants: Sergi Muñoz (21 @1h:37m), Agustín Sánchez (22 @1h:37m) i Rómulo Jiménez (35 @1h:44m)

I Trofeo Solidario de Patinaje de la Ciudad de L’Hospitalet (Les Planes) 1900054_586476001458379_9060131123100726234_n

Absoluta 2000m

Participants: Joaquin Blanco (4) i Enric Martínez (7)

 

II Marató “Internacional” Playas de Castellón (Campeonato de España) 2014 DSC_0755

1r classificat Campionat d’Espanya fem. Màster 50 – Glòria Mongay Vidal

1r classificat Trofeu Playas de Castellón fem. Màster 50 – Glòria Mongay Vidal

Marató: Posició absoluta/categoria @temps: Antonello d’Amato (59/6 @1h:22m), Luis Alfonso Mejía (67/8 @1h:23m), Eusebio Gómez (68/7 @1h:23m), Elias Ferreres (69/8 @1h23m), Mateu Capell (72/9 @1h:24m), Julia Marqués (86/4 @1h:26m), Cesar J. Muñoz (90/10 @1h:27m), Javier Domene (109/11 @1h:31m), Gloria Mongay (115/1 @1h:32m), Laia Subils (143/4 @1h:38m), Rómulo Jiménez (149/14 @1h:40), Cesc Van Campen (174/45 @1h:46m), Josep De Gea (193/20 @1h49m), Imma Borrell (211/9 @1h53m), Elena Serrano (215/17 @1h:56m), Rosa Costa (239/8 @2h:8m), Magda Ramos (lesió), Andreu Cordon (abandonat).

Mitja marató: Posició absoluta/categoria @temps: Marseil Alissa (54/22 @1h:1m).

Marató de Lyon – Coupe de France

10680011_10203989768638505_4810375037208484782_o

Posició Absoluta @temps: Antonello d’Amato (66 @1h:24m); Javier Domene (112 @1h:39m) Mitja marató: Carlo d’Amato (57 @46m:18s)

VI Maratón Internacional Pamplona – Puente de la Reina

10615975_907383122623707_5436987511761839827_n

Posició Absoluta @temps: Sergi Muñoz (85 @1h:23m); Antonello d’Amato (142 @1h:32m); Victòria López (143 @1h:32m)

V 24h Rollertour (Calafat) – 19 i 20 de juliol

DSC_5598

1r classificat Equips 6 Femení. Top Chicks: Julia Marqués, Imma Borrell, Victoria Lopez, Natalia Di Vicenzo, Aura Mengual, Laia Subils.

1r classificat Equips 8 Masculí. Power: Antonello d’Amato, Cesc Van Campen, Rómulo Jiménez, Mario Fuentes, Agustín Sánchez, Luis A. Mejía, Joaquín Blanco, Josep De Gea.

2n classificat Equips 6 Masculí. Guerrilla: Mateu Capell, Sergi Muñoz, Javier Domene, Elias Ferreres, Gerardo Colas, Eusebio Gomez.

3r classificat Equips 8 Mixte. The Pepis: Josep Maria “Mossèn” Guiu, Rosa Costa, Jordi Marquez, Marcelle Alissa, Siro Jover, Carlo d’Amato, Elena Garcia, Magda Ramos.

XIX Cursa del Raval – 13 de juliol

Captura

1r classificat Absoluta fem. Victoria López

2n classificat Absoluta popular fem. Marcelle Alissa

Altres participants del Club: Aura Mengual, Julia Marqués, Mateu Capell, Luis A. Mejía, Elias Ferreres, Antonello d’Amato, Eusebio Gómez, Mario López, Josep De Gea.

I Maraton Internacional Patinaje de Madrid – 22 de juny Foto 17

Posició Absoluta: Imma Borrell (51); Rómulo Jiménez (52)

Campionat del Món de Marató Màster (Dijon) – 14 i 15 de juny 1

Posició Absoluta/Categoria: Javier Domene (117/83); Willem Saris (177/49)

Marató de València – 1 juny

P1000180

3r classificat Sènior Femení: Victoria López

Altres participants del Club Posició Absoluta/Categoria: Sergi Muñoz (32/4); Luis A. Mejía (40/10); Mario Fuentes (58/7); Aura Mengual (59/5); Julia Marqués (62/7); Gerardo Colas (66/20); Agustín Sánchez (70/14); Eusebio Gómez (82/6); Josep De Gea (90/7); Imma Borrell (106/5); Rómulo Jiménez (107/25); Josep Mª Guiu (195/18); Pedro Navadijo (??/??); Mateu Capell (231/56)

Trofeu Nacional Ciutat del Prat – 24 maig

1

4rt classificat Màster fem. Julia Marqués

7è classificat Màster masc. Javier Domene

8è classificat Màster masc. Mateu Capell

Campionat de Catalunya, modalitat Circuit 17 maig (Barcelona) 2014_05 CampCatalunya 203

500m línia

3a classificada Sènior fem.: Victoria López

5.000m línia

1r classificat M60 masc. Willem Saris

1r classificat M50 masc. Eusebio Gómez

3r classificat M50 masc. Josep de Gea

2n classificat M30 masc. Mateu Capell

3r classificat M30 masc. Luis A. Mejía

10.000m puntuació

1r classificat M50 masc. Eusebio Gómez

3r classificat M30 masc. Mateu Capell

Altres participants: Mario Fuentes (Sènior), Julia Marqués (M30), Enric Martínez (M30), Andreu Retamal (M30), Rómulo Jiménez (M30), Javier Domene (M40)

Marato Martin Fiz – 11 maig (Vitoria)

10344210_10152432219528899_1538003364_o

Posició Absoluta/Categoria: Sergi Muñoz (31/28); Luis A. Mejía (49/43); Elias Ferreres (??/??); Mateu Capell (75/63); Javier Domene (81/69); Laia Subils (96/13); Julia Marqués (98/14); Cesc Van Campen (124/98); Imma Borrell (185/43); Rómulo Jiménez (186/139). Altres: Antonello d’Amato (retirat).

Mulla’t i Corre – 27 abril (Circuit de Montmeló

) DSC00431

Categoria absoluta 1r Classificat fem. Aura Mengual 2n Classificat fem. Júlia Marqués 2n Classificat masc. Luis A. Mejía 3r Classificat masc. Eusebio Gómez (desclassificat) Altres participants: Imma Borrell (4a fem.), Elias Ferreres (4rt masc.), Mateu Capell (5è masc.), Rómulo Jiménez (7è masc.), Cesc Van Campen (8è masc.), M.A. Palomo (9è masc.).

Trofeo de la Magdalena – 15-16 març (Castelló)

1521962_10202668482607180_505787824_n

Sènior 18è Classificat Tomas Valldeperas Màster 2n Classificat fem. M.C. Gómez 14è Classificat masc. Vladimir Osorio

V Mitja Marató de Cambrils (10km Patins) – 03 març (Cambrils) 1897829_10202567516003078_154987292_n

General 1r Classificat fem. M.C. Gómez Sènior 1r Classificat masc. Luis A. Mejía Màster 40 1r Classificat fem. Imma Borrell Altres participants (general/categoria): Vladimir Osorio (8/2 M40), Javier Domene (11/3 Sènior); Pamela Ancavil (15/3 M50); Rómulo Jiménez (22/6 Sènior); M.A. Palomo (28/2 M60)

Jocs escolars Delta Prat 25 gener – 2 feberer – 9 febrer (CEM Estruch) jocs

Màster Federat 1r Classificat fem. M.C. Gómez 1r Classificat masc. Vladimir Osorio 3r Classificat masc. Javier Domene Màster Promoció 1r Classificat fem. Imma Borrell 2n Classificat fem. Isa Suárez 3r Classificat fem. Marseil Alissa 1r Classificat masc. Eusebio Gómez 2n Classificat masc. Tomàs Valledeperas Altres participants: Rómulo Jiménez (4), Josep De Gea (6)

Invernal 18 i 19 de Gener (circuit de Motorland, Alcañiz) 1501545_10202872998845156_1746168495_o

10è (sobre 18) Equip DUO II (Mateu Capell i Javier Domene); 11è (sobre 18) Equip DUO I (Luis Alfonso Mejía i Gerardo Colas); (sobre 15) Equip QUATRE (Antonello d’Amato, Vladimir Osorio, M.C. i Laia Subils)

Palmarès 2013

La Invernal

774203_4836002731901_680278303_o

Posició/voltes: Elias Ferreres (4/13); Javier Domene (8/10); Luis A. Mejía (15/8); Mateu Capell (18/7).

Jocs escolars Delta Prat

282695_428310673914302_1240736242_n

1r classificat Màster M Javier Domene

Participants del Club: Antonello d’Amato.

Campionat de Catalunya Circuit MASTER 2013

945396_10201246686988902_1685916240_n

1r Classificat Femení M40 (10,000m, 5000m i 1000m) M.C. Gómez

3r Classificat Masculí M40 (10,000m, 5000m i 1000m) Vladimir Osorio

1r Classificat Masculí M50 (5000m i 1000m) Antonello d’Amato

3r Classificat Masculí M50 (10000m) Elias Ferreres

24h Calafat 2013 (Circuit de Calafat)

club-pati-barcelona-competicios

1r Classificat Team 4 Gerardo Colas, Javier Domene, Luis A. Mejía i Mateu Capell

3r Classificat Team 6 M.C. Gómez, Elias Ferreres, Vladimir Osorio, Joaquin Blanco, Fernando Viso i Albert Torralba

Cursa del Raval 2013 (Rambla del Raval de Barcelona)

999363_10201511801857052_1368105714_n

3r Classificat Popular F Isabel Suarez

3r Classificat Popular M M.A. Palomo

Marató de València 2013 (València)

943659_10200549682638505_385718377_n

42K

1r Classificat M50 F 42km Glòria Mongay (@2h01m)

1r Classificat M50 M 42km Antonello d’Amato (@1h32m)

3r Classificat M50 M 42km Elias Ferreres (@1h41m)

12K

3r Classificat Veterans M Joaquin Blanco

Altres (general/catergoria @temps): Javier Domene (43/10 @1h47m): Mateu Capell (46/12 @1h47m); Luis A. Mejía (51/15 @1h47m); Vladimir Osorio (82/20 @2h:00m); M.C. Gomez (83/8 2h01m).

Mulla’t i Corre 2013 (14km Circuit de Montmeló)

703643_10200729165285459_140875979_o

1r Classificat F M.C. Gómez

3r Classificat F Glòria Mongay

2n Classificat M Antonello d’Amato

3r Classificat M Vladimir Osorio

Altres participants del Club: Luis A. Mejía, Mateu Capell, M.A. Palomo, Javier Domene, Marcelle Alissa.

III Trofeu Solidari Delta Prat 2013

580573_10202904526033842_324273373_n

federats (1,5k i 1k)

1r Classificat Màster F M.C. Gómez

1r Classificat Màster M Mateu Capell

2n Classificat Màster M Vladimir Osorio

promoció (1k i 500m)

2n Classificat Prom. E F Sofi Carreras

3r Classificat Prom. E F Marcel Alissa

2n Classificat Prom. E M Tomàs Valldeperas

3r Classificat Prom. E M Mario Fuentes

Altres participants del Club: Laia Subils, J.A. Campos, Javier Domene.

Interlliga 2013 (Tarragona)

1040061_10200894045927372_2116527871_o

1r classificat Màster F M.C. Gómez

Posició/Categoria: Vladimir Osorio (5/Master M); Antonello d’Amato (7/Master M); Mateu Capell (8/Master M); Elias Ferreres (9/Master M); Javier Domene (11/Master M)

Campionat d’Espanya de Marató

1262500_10202023893018041_1538262296_o

3r Classificat Masculí M50 Antonello d’Amato

3r Classificat Femení M40 M.C. Gómez

Campionat del món de circuit Màster, 2013 (Salerno).

37794_10201429023261471_328819389_n

Participants del Club: Antonello d’Amato (lesionat).

Palmarès 2012 (pre-fundació)

Marató de València 2012

536041_3881461274685_987030461_n

@temps: Antonello d’Amato @1h28m; Elias Ferreres @1h38m; Willem Saris @1h51m; M.A. Palomo @1h52m; Javier Domene @1h58m)

24h Calafat

406268_3996787712050_1745956279_n

Equip de 6 (posició general/voltes): Fernando Viso (lesionat), Antonello d’Amato, Willem Saris, Joaquin Blanco, Elias Ferreres, Mateu Capell (4/173).